SAULĖS ELEKTRINĖS
VERSLUI IR VIEŠAJAM SEKTORIUI

Slider

SAULĖS ELEKTRINĖS VERSLUI

Slider

Kurkite ateitį šiandien

Žalioji energija ir atsinaujinančių energijos šaltinių kūrimas įgauna vis didesnį pagreitį, todėl šiandien saulės elektrinės jau domina ne tik privačius namų ūkius, bet ir verslą. Suprantama, jog saulės elektrinės verslui yra ypač naudingos, kadangi gaminant ar teikiant paslaugas įmonės sunaudoja gerokai daugiau elektros nei privatūs vartotojai, taigi investicijos į saulės jėgainę atsiperka taipogi greičiau.

Kodėl verslui verta rinktis saulės elektrinę?

ES parama

Pasinaudokite ES parama verslui ir įsirenkite saulės elektrinę pigiau (galioja iki 2020.12.31 dienos)

Optimali galia

Pasirinkite jūsų verslo elektros suvartojimo poreikius atitinkančią saulės elektrinę

Kaštų taupymas

Sumažinkite savo teikiamų paslaugų ar parduodamų produktų savikainą

Ekologija

Tausokite aplinką ir prisidėkite prie pasaulinės taršos mažinimo

Patogumas

Neturėkite jokio vargo dėl saulės elektrinės priežiūros

Protinga investicija

Investuokite į tai, kas garantuotai atsipirks ateityje

Poreikių vertinimas ir paraiškos teikimas paramai gauti

Įvertinti jūsų įmonės elektros gamybos poreikius jums padės UAB „Securus LT“ – patikima saulės jėgainių projektavimo ir montavimo komanda. Nuo 2012 metų dirbdami su saulės elektrinėmis gerai išmanome, kaip šis darbas turi būti atliktas, kad visi kliento lūkesčiai būtų išpildyti. Suteikiame konsultacijas, atliekame įmonės poreikių vertinimą, padedame paruošti reikalingus dokumentus APVA subsidijai gauti ir pateikiame investicijų atsipirkimo įvertinimą. Mūsų įmonė ir joje dirbantys specialistai yra atestuoti VERT sertifikatu, todėl mes ypatingą dėmesį skiriame darbuotojų ir aplinkos saugumui.

Kiekvienam verslui yra svarbu, jog bet kokios investicijos atsipirktų. Tai suprasdami atliekame galimybių vertinimą ir pateikiame tikslius investicijų į atsinaujinančius išteklius atsipirkimo skaičiavimus. Investicijos verslui atsiperka greičiau, kuomet yra pasinaudojama APVA parama. Paraiškos gavėjai gali būti laikomi gamybinės, visuomeninės paskirties pastatų, inžinerinių objektų, kurie nuosavybės teise priklauso privatiems juridiniams asmenims, savininkai ar valdytojai. Mūsų specialistai jus supažindins su teikiamos paramos taisyklėmis ir padės pasinaudoti jums priklausančia paramos dalimi. Daugiau informacijos galite rasti oficialioje Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijos Aplinkos projektų valdymo agentūros svetainėje.

Nuo ko pradėti?

Saulės elektrinės projektavimas verslui yra pradedamas nuo ekonominio naudingumo vertinimo ir finansavimo sprendimų įgyvendinimo. Svarbu apskaičiuoti, kokia saulės elektrinė verslui ar valstybinei įmonei būtų parankiausia ir efektyviausia, parengti prognozes bei paruošus dokumentus pasinaudoti verslui teikiama parama. Sutvarkius projektinius ir finansavimo reikalus, saulės elektrinės verslui įrengimas užtruks apie 2-5 mėnesius, priklausomai nuo reikalingų saulės modulių skaičiaus. Dokumentų surinkimas ir elektrotechninio projekto parengimas yra ne mažiau svarbus nei pats saulės jėgainės įrengimas, todėl baigiant darbus pasirūpinsime visais reikalingais dokumentais ir sutarčių pasirašymais su elektros skirstymo tinklais, kad elektrinės veikla būtų pradėta nedelsiant. Visą įstatymais reglamentuotą saulės elektrinės techninę ir eksploatacinę priežiūrą atliksime tiek statybų metu, tiek po jų. Reguliari privaloma patikra padės išvengti gedimų ir laiku juos pašalinti.

DUK – Saulės elektrinės verslui

Iki 2020m. gruodžio 31d. APVA paramą gali gauti juridiniai asmenys, perkantys ir įrengiantys naują saulės elektrinės įrangą, kurios moduliai atitinka Europos Sąjungos standartus. Tiksli informacija, kaip gauti paramą yra skelbiama APVA svetainėje.

Tai dažnai užduodamas klausimas, į kurį specialistai atsako: saulės elektrinė, pasinaudojant APVA parama, vidutiniškai atsiperka per 6-8 metus. Tikslus laikas priklauso nuo pasirinktos įrangos, pasvirimo kampo, elektros suvartojimo. Elektrinė greičiau atsipirks kylant elektros kainoms bei naudojant galingesnę jėgainę.

Gaminančio vartotojo pagaminta elektra nėra apskaitoma, jei ji yra sunaudojama iš karto. Gaminantis vartotojas, nesvarbu, ar tai fizinis, ar juridinis asmuo, elektrą gamina ir vartoja toje pačioje vietoje, kur yra įrengtas skaitiklis, apskaitantis tiek paimtą, tiek į tinklus patiektą energiją. Šis balansas yra skaičiuojamas kiekvieną mėnesį, todėl jei pagamintas kiekis yra didesnis už suvartotą, likutis yra perkeliamas į kitą mėnesį. Atvirkštiniu atveju vartotojas naudoja rezervą arba perka trūkstamą elektros energiją įprasta tvarka iš tiekėjo.

Nedideles (iki 30kW) saulės elektrines prie tinklo prijungti prie bendro tinklo nėra sudėtinga, tereikia atlikti kelis žingsnius: pateikti paraišką, pasirašyti prisijungimo sutartį, įrengti elektrinę ir pateikti rangovo deklaraciją. Visus šiuos darbus jums padės įgyvendinti UAB „Securus LT“ profesionalai, kasdien dirbantys su saulės elektrinėmis ir turintys ilgametę tokių darbų patirtį!

Tipinis saulės elektrinės įrengimas gali trukti nuo 2 iki 5 mėnesių, tačiau tikslus darbų laikas priklauso nuo pasirinktų modulių, jėgainės galingumo, montavimo ir kitų aplinkybių, todėl yra derinamas kiekvienu individualiu atveju.

SUSISIEKIME

Pagrindinis