SAULĖS ELEKTRINĖS ĮRENGIMAS

Slider

SAULĖS ELEKTRINĖS ĮRENGIMAS

Slider

Kodėl verta įsirengti saulės elektrinę?

Ekologiška

Tausosite aplinką ir naudosite visiškai ekologišką energiją

Pastovu

Būsite nepriklausomi nuo elektros tinklų kainų šuolių

Racionalu

Jūsų investicijos į saulės elektrinę atsipirks per 7-9 metus.

Patikima

Saulės elektrine naudositės ilgai, o priežiūra bus minimali

Taigi, kuo naudinga saulės elektrinė?

Kylant elektros kainoms, daugelis ieško būdų, kaip galima būtų sutaupyti sumažinant elektros išlaidas. Vienas patikimų būdų – saulės elektrinės įrengimas. Atsinaujinantys ištekliai yra svarbūs ne tik asmeniniam vartojimui, bet ir visai ekosistemai, todėl saulės elektrinės yra laikomos netolima ateitimi, tenkinančia tiek privačių žmonių, tiek verslo poreikius. Kuo anksčiau investuosite į atsinaujinančius energijos šaltinius, tuo anksčiau atsipirks jūsų investicijos.

Numatoma, jog rinkoje elektros kainos kils tol, kol pasieks ES vidurkį. Šiandien geromis sąlygomis galite įsirengti saulės elektrinę savo poreikiams. Svarbu, jog projektavimo, montavimo ir priežiūros darbus atliktų patikimi specialistai, kurie pasiūlytų jums tinkamus saulės modulius.

Saulės elektrinės įrengimo etapai

Saulės elektrinės įrengimo etapai1.
Užpildykite ESO prisijungimo sąlygų paraišką ESO savitarnoje
2.
Pasirašykite gaminančio vartotojo sutartį su ESO
3.
Mes atsiųsime pasiūlymą jūsų saulės elektrinei
4.
Suprojektuosime ir įrengsime jūsų saulės elektrinę
5.
Išduosime visus reikiamus dokumentus dėl elektrinės prijungimo ar paramos gavimo
1.
Užpildykite ESO prisijungimo sąlygų paraišką ESO savitarnoje

2.
Pasirašykite gaminančio vartotojo sutartį su ESO

3.
Mes atsiųsime pasiūlymą jūsų saulės elektrinei

4.
Suprojektuosime ir įrengsime jūsų saulės elektrinę

5.
Išduosime visus reikiamus dokumentus dėl elektrinės prijungimo ar paramos gavimo

Saulės elektrinės projektavimas

Pasirinkdami saulės elektrinę savo poreikiams ne tik galite padėti kurti žalesnę aplinką, bet ir sumažinti suvartojamos elektros išlaidas bent tris kartus. Kiekviena saulės elektrinė yra projektuojama individualiai, atsižvelgiant į vartotojo vidutinį elektros suvartojimą bei asmeninius poreikius. Nuo to priklauso, kokio galingumo ir kokios rūšies saulės modulių reikės. Turėti savo saulės elektrinę šiandien yra paprasčiau nei bet kada anksčiau. Jos įrengimas ir priežiūra tampa vis paprastesnė, o tobulėjančios technologijos leidžia sugeneruoti reikiamą elektros energiją netgi nesant idealioms sąlygoms. Pagal projektą saulės modulius galima montuoti įvairiose vietose, todėl darbai yra pradedami nuo specialistų atvykimo į objektą ir bendro aplinkos vertinimo. Parinkus optimaliausią saulės elektrinės sprendimą bus pateiktas pasiūlymas ir pradedami darbai.

Įrengimo darbai ir montavimo būdai

Profesionalūs saulės elektrinės įrengimo darbai užtikrina, jog visi saulės moduliai yra sumontuojami pagal numatytą projektą. Visą saulės jėgainę sudaro inverteris, saulės moduliai ir tvirtinimo sistemos. Geriausia, kuomet įrangos pardavimą ir montavimo darbus vykdo viena ir ta pati įmonė. Taip galite išvengti daug nesklandumų ir atsakomybės už broką vengimo.

Saulės elektrinės modulius galima montuoti:

Ant šlaitinio stogo

Saulės elektrinės montavimas ant šlaitinio stogo yra populiariausias būdas, plačiai naudojamas Lietuvoje ir Europoje. Tinkamai pritvirtintos modulių sistemos yra saugios ir gali būti montuojamos ant bet kokios stogo dangos.

Vietoje stogo dangos, fasado

Toks saulės baterijų montavimo būdas yra palankus, kadangi nukreipiant modulius pietų kryptimi galima pasiekti didesnį elektros energijos gamybos efektyvumą. Jos taip pat yra geriau vėdinamos, gali būti pritaikomos ant daugiabučių arba komercinės paskirties pastatų stogų, tačiau užima daugiau ploto (1kW/10 m²).

Ant plokščio stogo, ar žemės

Tai saulės elektrinės montavimo būdas, skirtas naujai statomiems pastatams. Saulės moduliai tampa pastato eksterjero dalimi ir saugo tiek modulius, tiek pastatą nuo išorinio aplinkos poveikio.

DUK – Saulės elektrinės

Tai dažnai užduodamas klausimas, į kurį specialistai atsako: saulės elektrinė vidutiniškai atsiperka per 8-10 metų. Tikslus laikas priklauso nuo pasirinktos įrangos, pasvirimo kampo, elektros suvartojimo.

Elektrinė greičiau atsipirks kylant elektros kainoms bei naudojant galingesnę jėgainę.

Gaminančio vartotojo pagaminta elektra nėra apskaitoma, jei ji yra sunaudojama iš karto. Gaminantis vartotojas, nesvarbu, ar tai fizinis, ar juridinis asmuo, elektrą gamina ir vartoja toje pačioje vietoje, kur yra įrengtas skaitiklis, apskaitantis tiek paimtą, tiek į tinklus patiektą energiją. Šis balansas yra skaičiuojamas kiekvieną mėnesį, todėl jei pagamintas kiekis yra didesnis už suvartotą, likutis yra perkeliamas į kitą mėnesį. Atvirkštiniu atveju vartotojas naudoja rezervą arba perka trūkstamą elektros energiją įprasta tvarka iš tiekėjo.

Nedideles (iki 30kW) saulės elektrines prie tinklo prijungti prie bendro tinklo nėra sudėtinga, tereikia atlikti kelis žingsnius: pateikti paraišką, pasirašyti prisijungimo sutartį, įrengti elektrinę ir pateikti rangovo deklaraciją. Visus šiuos darbus jums padės įgyvendinti UAB „Securus“ profesionalai, kasdien dirbantys su saulės elektrinėmis ir turintys ilgametę tokių darbų patirtį!

Nuo 2020m spalio 1 iki gruodžio 31d. APVA paramą gali gauti juridiniai asmenys, perkantys ir įrengiantys naują saulės elektrinės įrangą, kurios moduliai atitinka Europos Sąjungos standartus.

Tipinis saulės elektrinės įrengimas gali trukti nuo 2 iki 5 mėnesių, tačiau tikslus darbų laikas priklauso nuo pasirinktų modulių, jėgainės galingumo, montavimo ir kitų aplinkybių, todėl yra derinamas kiekvienu individualiu atveju.

Profesionali konsultacija

Jei atsinaujinantys energijos šaltiniai yra tai, kas domina jus, kreipkitės į patyrusius UAB „Securus LT“ saulės elektrinių specialistus. Mes pakonsultuosime jus saulės jėgainių pasirinkimo ir įrengimo klausimais bei padėsime tapti elektros energiją gaminančiu vartotoju. Siūlome platų saulės modelių pasirinkimą, dirbame su sertifikuota įranga, o atestuoti specialistai rūpinasi atliekamų darbų kokybe ir jūsų poreikių tenkinimu. Parengsime jūsų poreikius atitinkantį projektą ir sutvarkysime dokumentaciją, o jūsų saulės elektrinė atitiks visus ES standartus!

SUSISIEKIME

 

Pagrindinis