NUOTOLINĖS SAULĖS ELEKTRINĖS

Slider

NUOTOLINĖS SAULĖS ELEKTRINĖS

Slider

Kas tai yra?

Nuotolinės saulės elektrinės – kiekvienam pasiekiama atsinaujinančių išteklių energijos alternatyva. Šio tipo elektrinės suteikia galimybę naudoti žalią energiją tiems, kurie negali turėti saulės elektrinės savo valdose. Dažniausiai tai yra daugiabučių ar individualių namų gyventojai, neturintys galimybės įsirengti saulės modulių ant stogo arba savo sklype. Nuotolinės saulės elektrinės masto ekonomijos dėka leidžia rinkai pasiūlyti konkurencingas elektros energijos kainas vartotojams, o jų priežiūra rūpinasi tokios elektrinės valdytojai.

Sumažinkite savo išlaidas elektrai!

Jei svajojote turėti nuosavą saulės elektrinę, tačiau iki šiol neturėjote tam galimybių, nuotolinės saulės elektrinės nuoma ar įsigijimas visiškai patenkins jūsų poreikį naudotis ekologiška ir pigia elektros energija. Padedami UAB „Securus LT“ specialistų, jūs lengvai pasirinksite nuotolinės elektrinės projektą ir pirkimui rezervuosite nuosavą nuotolinės saulės elektrinės dalį.

Nuotolinės saulės elektrinės rezervacijos eiga

Nuotolinė saulės elektrinė ne tik leis tausoti aplinką, bet ir sutaupys jūsų laiką ir išlaidas, skirtas nuosavos elektrinės projektavimui, įrengimui ir priežiūrai. Tam, kad rezervuotumėte ir įsigytumėte nuosavą nuotolinės saulės elektrinės dalį, jums reikės atlikti kelis nesudėtingus žingsnius:
 • Susipažinę su pateikta informacija apie nuotolines saulės elektrines, jūs galėsite išsirinkti norimą elektrinės projektą. Specialistai jums padės tiksliai įvertinti savo poreikius, elektros suvartojimą ir pateiks keletą jums tinkančių pasiūlymų.
  • Žinodami reikalingų kilovatų kiekį pirkimui galėsite rezervuoti nuotolinės saulės elektrinės dalį..
   • Pasirašius rangos sutartį bus pradėta nuotolinės saulės elektrinės statyba arba jau pastatytos elektrinės dalies įsigijimas.
    • Sutikę su naujomis ESO sąlygomis turėsite atnaujinti elektros energijos tiekimo paslaugų sutartį ir elektrą pradėsite pirkti pigiau.
    • Žinodami reikalingų kilovatų kiekį pirkimui galėsite rezervuoti nuotolinės saulės elektrinės dalį.
     • Vartosite visiškai ekologišką elektros energiją, pagamintą savo nuotolinėje saulės elektrinėje.
Vienas objektas gali naudoti tik vienos nutolusios saulės elektrinės energiją, o planuojama galia iš elektrinių parko negali viršyti įvado galios. Visus tikslius skaičiavimus, poreikio analizę ir nuotolinės elektrinės parko paslaugas jums gali suteikti profesionali UAB „Securus LT“ komanda.

Kaip pradėti?

Padedami UAB „Securus LT“ saulės jėgainių specialistų, išsirinkite nuotolinės saulės elektrinės projektą ir padėkite pirmąjį žingsnį žaliosios energijos ir ekonomijos link. Nesvarbu, ar ieškote sprendimo savo namams, ar verslui, mūsų patyrusi komanda įsigilins į jūsų poreikius ir praves nemokamą konsultaciją. Projektuojame, įrenginėjame ir prižiūrime saulės jėgaines, todėl pasirūpinsime, kad jūs rytojų pasitiktumėte su šypsena!

DUK – Nuotolinės saulės elektrinės

Nutolusiu gaminančiu vartotoju yra vadinamas fizinis arba juridinis asmuo, vartojantis per atstumą saulės jėgainėje pagamintą elektros energiją.
Atstumas tarp elektrinės ir nutolusio vartotojo gali būti įvairus: nuo šalimais esančio sklypo iki kito šalies regiono.
Nutolęs vartotojas yra apmokestinamas už elektros tinklų naudojimą, tačiau visa kita apskaita yra vykdoma taip pat, kaip ir įprastam gaminančiam vartotojui. Kiekvieno objekto elektros energijos kiekio apskaita yra vykdoma atskirai, todėl vienas vartotojas gali naudoti tik iš anksto išdalintą ir objektui priskirtą elektrinės sugeneruotą energiją.
Tai dažnai užduodamas klausimas, į kurį specialistai atsako: saulės elektrinė vidutiniškai atsiperka per 8-10 metų. Tikslus laikas priklauso nuo pasirinktos įrangos, pasvirimo kampo, elektros suvartojimo. Elektrinė greičiau atsipirks kylant elektros kainoms bei naudojant galingesnę jėgainę.
Gaminančio vartotojo pagaminta elektra nėra apskaitoma, jei ji yra sunaudojama iš karto. Gaminantis vartotojas, nesvarbu, ar tai fizinis, ar juridinis asmuo, elektrą gamina ir vartoja toje pačioje vietoje, kur yra įrengtas skaitiklis, apskaitantis tiek paimtą, tiek į tinklus patiektą energiją. Šis balansas yra skaičiuojamas kiekvieną mėnesį, todėl jei pagamintas kiekis yra didesnis už suvartotą, likutis yra perkeliamas į kitą mėnesį. Atvirkštiniu atveju vartotojas naudoja rezervą arba perka trūkstamą elektros energiją įprasta tvarka iš tiekėjo.
Nedideles (iki 30kW) saulės elektrines prie tinklo prijungti prie bendro tinklo nėra sudėtinga, tereikia atlikti kelis žingsnius: pateikti paraišką, pasirašyti prisijungimo sutartį, įrengti elektrinę ir pateikti rangovo deklaraciją. Visus šiuos darbus jums padės įgyvendinti UAB „Securus LT“ profesionalai, kasdien dirbantys su saulės elektrinėmis ir turintys ilgametę tokių darbų patirtį!
Nuo 2020m spalio 1 iki gruodžio 31d. APVA paramą gali gauti juridiniai asmenys, perkantys ir įrengiantys naują saulės elektrinės įrangą, kurios moduliai atitinka Europos Sąjungos standartus.
Tipinis saulės elektrinės įrengimas gali trukti nuo 2 iki 5 mėnesių, tačiau tikslus darbų laikas priklauso nuo pasirinktų modulių, jėgainės galingumo, montavimo ir kitų aplinkybių, todėl yra derinamas kiekvienu individualiu atveju.

SUSISIEKIME

Pagrindinis