SILPNŲ SROVIŲ IR ELEKTROS MONTAVIMO DARBAI

Slider

SILPNŲ SROVIŲ IR ELEKTROS MONTAVIMO DARBAI

Slider

Kodėl tai svarbu?

Dažnai net nesusimastome, kad aplink mus esantis apšvietimas ir įvairių elektros prietaisų veikimas - tai bendras elektros instaliacijos projektavimo ir įrengimo rezultatas. Elektros montavimo darbai yra neatsiejami nuo mus supančios aplinkos, nes tik kokybiška ir tvarkinga elektros instaliacija pilnai patenkina mūsų poreikius ir patikimai saugo nuo gaisro pavojaus.

Elektros instaliacijos projektavimas

Elektros instaliacijos projektavimas pagal individualius poreikius

Elektros montavimas

Profesionalūs elektros ir silpnųjų srovių montavimo darbai

Apšvietimo tinklai

Apšvietimo tinklų montavimas ir projektavimas

Profesionalus aptarnavimas

Elektros tinklų priežiūra bei remontas

Mūsų paslaugos

Kokybiškai atliekami elektros darbai, vykdomi UAB „Securus LT“ specialistų, jums suteiks visišką ramybę ir užtikrintumą. Pasirūpinsime, jog visa elektros instaliacija jūsų objekte būtų nepriekaištinga ir saugi. Be vargo atliksime silpnųjų srovių ir automatikos montavimo darbus bei kitas elektros montavimo užduotis. Visus darbus vykdome pagal numatytus saugos reikalavimus, dirbame efektyviai ir teikiame konsultacijas visais elektros montavimo darbų klausimais. Turite klausimų? Kreipkitės!

Elektros montavimo darbai – ką montuojame?

Mūsų specializacija – elektros ir silpnųjų srovių montavimas administracinės, prekybinės paskirties objektams. Elektros instaliacija yra vienas pirmųjų darbų įrengiant arba perplanuojant patalpas, todėl elektros montavimo darbų pagalba galime įrengti paskirstymo punktus, elektros skydelius, skirstomąsias spintas, informacijos perdavimo tinklus, įžeminimo kontūrus, šildymo sistemas, apšvietimo tinklus, apsaugą nuo žaibo, vidaus viršįtampius bei atlikti kitus reikalingus darbus. Teikdami paslaugas atsižvelgiame į klientų, partnerių ir vietos bendruomenės poreikius ir užtikrintai pildome visų suinteresuotų pusių interesus.

Silpnų srovių montavimas

Silpnų srovių projektavimas ir montavimas yra neatsiejamas nuo bendro patalpų plano. Kiekvienas žingsnis turi būti gerai apgalvotas, siekiant išvengti įvadų ir elektros taškų perdarymo. Greitai ir kokybiškai išvedžiosime silpnų srovių tinklus pagal numatytą projektą, pasirūpinsime apsaugos sistemų montavimu, perimetro apsauga, vaizdo stebėjimo kameromis, priešgaisrine sauga, ryšio ir kompiuteriniais tinklais, evakuacijos sistemų veikimu ir bendra objekto priežiūra. Papildomai galime suprojektuoti ir sumontuoti lauko apšvietimo tinklus.

Elektros montavimo darbai jums

UAB „Securus LT“ elektrikų komanda yra pasirengusi imtis jums reikalingų elektros montavimo darbų: suprojektuosime elektros įvadus, išvedžiosime elektros tinklus jūsų objekte ir pristatysime atliktus darbus. Mūsų specialistai turi ilgametę tokių darbų patirtį, todėl patikimai pakonsultuos jus visais klausimais ir pateiks profesionalius sprendimo būdus. Siūlome kompleksines paslaugas, kurių metu pagal jūsų poreikį suprojektuosime apšvietimą, jo valdymo sistemas, maitinimo punktus. Naudojame tik kokybiškas instaliacines medžiagas, pažangias technologijas ir prietaisus, todėl užtikriname sklandų ir saugų lauko ir vidaus darbų atlikimą. Prireikus, suremontuosime jau įrengtą elektros instaliaciją arba sutvarkysime blogai suprojektuotus elektros įvadus pakeisdami juos naujais ir kokybiškais. Profesionalūs UAB „Securus LT“ elektros montavimo darbai patenkins visus jūsų poreikius ir leis džiaugtis kvalifikuotų specialistų atliktų darbų rezultatu už palankią kainą!

SUSISIEKIME

Pagrindinis